Turista

Autor: Mária Rovňanová | 16.1.2011 o 0:25 | (upravené 16.1.2011 o 0:39) Karma článku: 3,38 | Prečítané:  1052x

Očakávania sú fakt nanič. A už toľko razy som si povedala: „Maja, nič neočakávaj, nebudeš sklamaná!!" ..ale to sa nedá, ak vám niekto sľubuje. A verte, že sľubovali. Čo? No predsa skvelý filmový zážitok z filmu Turista.

 

Taká som rozrušená z toho filmu, že nemôžem ani po troch hodinách zaspať :)) Čo by ste Vy očakávali od hreckého obsadenia Johnny Depp a Angelina Jolie, ktorý sa odohráva v meste zaľúbených -  Benátkach? Sľubovali akčný thriller, kde ľahkovážny americký turista sa zapletie do smrtiacej hry na mačku a myš. Verte, že ešte v r. 1988 by to nazvali komédia s kriminálnou zápletkou. Tak veru!

 

Naozaj, úžasné herecké výkony...úžasné kostýmy...úžasné dialógy...hudba priam romantická.Čo by ste chceli viac za 5 evry? ...ale nehovorte? Naozaj? Naozaj by ste chceli vidieť Janka ako pláva kanálom v nočných Benátkach? Ako traja anglickí a štyria talianski policajti triafajú do Brangeliny a zásah márny? Alebo chcete vidieť Janka behať v pyžamku po streche? Ale rozhodne neočakávajte, že uvidíte kúsok odhaleného tela Brangeliny...teda nanajvýš ramená v spoločenských šatách, kde prečnievajú kľúčne kosti a tvár, kde veľkosť očí a pier zakrývajú celú tvár. Ale aby to nebolo úplne bez erotiky, Jankovi sa sníva ako mu odhalí 20cm svojich bokov. A pán režisér Florian Henckel von Donnersmarck sa rozhodol, že nám postarším podstrčí trošku ruštiny, ktorou prehovorilo pár bodyguardov.

 

Ale hľadajme niečo pozitívne. Benátky. Boli krásne. Aj nočné zábery. A tiež verím, že Angelina a Johnny si užili Benátok pri natáčaní. Psssst...vraj by tu úlohu nebola zobrala, keby sa to netočilo v Benátkach. Ešteže sme mali tie slané arašídy a podrezané jazyky. A napriek všetkým tým nesplneným očakávaniam sme sa bavili. Viem, že možno ani vy, nemáte radi ak vám niekto kecá cez film, či chrúme pukance, ale my sme si vybrali bezpečné miesto...horný rad úplne v rohu :)

 

Tak príjemnú zábavu ak túžite po oddychovke a nie je vám ľúto za „5 evry Mikuláša" :))

A teraz už naozaj...dobrú noc...

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Majú živnostníci právo na dovolenku? Ako rozhodol európsky súd

Nie je živnostník ako živnostník.


Už ste čítali?